Захід

Дата: 29.12.2020 22:33

Весна – це час надії і сподівання, це радість і впевненість у своїх силах. Ось і прийшли до нас перші весняні дні, а разом з ними чудове свято всіх жінок – 8 березня.

7 березня  оновлений сільський клуб зібрав багато гостей та запрошених, любих своїх мам, жіночок, бабусь та дівчат на літературно – музичний вернісаж «У жінці – душа народу».

В село на святковий захід завітали наші добрі сусіди: колектив художньої самодіяльності «Берегиня» (кер. Н. Кліщенко).

Цікава, насичена, різноманітна програма розпочалася з вітального слова сільського голови Олександра Зубка, який побажав всьому жіноцтву щастя, здоров‘я, любові, добра і краси.

Першими привітали своїх рідних наймолодші учасники – вихованці дитячого садочка «Малятко» (худ. кер. А. Петрова)

Долучитися до привітань поспішає новостворений драматичний колектив, що функціонує на базі Підгороднянської школи мистецтв (худ. кер.    Т.Семака)

До привітань приєднуються вихованці Підгороднянської школи мистецтв – танцювальний колектив «Зорепад» (худ. кер. Л.Маліновська).

Гучними оплесками зустрічали синюхинобрідці гарні пісенні виступи колективу «Берегиня»

Талановиті та неповторні актори колективу «Берегиня» представили етюд-виставу «Весілля».

Слід відзначити високу сценічну культуру сільських аматорів у театральній постановці «Веселі Жабокричі».

Синюхинобрідці отримали гарний настрій та позитивні враження і дружніми оплесками зустрічали і проводжали артистів.