День Незалежності України!

Дата: 25.08.2021 15:37
Кількість переглядів: 1097

З нагоди відзначення державних свят працівниками Комунального закладу «Публічна бібліотека», Центру культури та дозвілля, Синюхинобрідського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів підготовлено літературно-музичну вітальню «Мистецький розмай». На захід запрошені Коломійчук Людмила Сергіївна, лауреат обласних та всеукраїнських фестивалів та конкурсів, самодіяльна поетеса та композиторка, Оксамитна Тамара Василівна, місцева поетеса, автор збірки «Поезія мого серця», голова ветеранської організації.

Крім цього, заклади освіти Синюхино-Брідської сільської ради долучилися до спортивного флешмобу з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України у рамках реалізації соціального проекту «Активні парки-локації здорової України» організованого Миколаївським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Під час флешмобу проведено максимальну кількість спортивно-масових фізкультурно-оздоровчих вправ (30 присідань, віджимань, стрибків).

Синюхино-Брідська сільська рада долучилася до обласного свята народної творчості «FOLK-toloka». Громадою підготовлено свою автентичну арт-локацію (фотозону), яка представлена у вигляді української хатини. Залучено творчий колектив Станіславчицького сільського клубу. Розіграно представу з дегустацією страв, продажем продукції та ін. Також громадою представлено обжинковий сніп прикрашений у дусі традицій. Оголошуємо подяку за підготовку та участь у святі заступника сільського голови Любченко В.В., начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Кротік Н.І., старосту Лукашівського старостинського округу Соколову О. Ю., Болеславчицького старостинського округу Лебеденко Н.В. та творчий колектив Станіславчицького клубу.