« У СЛОВІ Й ПІСНІ ОЖИВА БЕЗСМЕРТНА ПАРТИЗАНСЬКА СЛАВА»

Дата: 22.09.2021 17:10

Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року №1020 в Україні відзначається День партизанської слави. У цей день ми вшановуємо пам’ять тих, хто вніс неоціненний вклад у перемогу над фашизмом у Європі. Подвиги партизан та підпільників, які пройшли крізь важкі, страшні випробування, ніким не забуті. У цей день ми говоримо про хоробрість, мужність, самосвідомість учасників партизанського руху. З почуттям безмежної  вдячності ми вшановуємо їх пам’ять.  До Дня партизанської слави в Центрі культури та дозвілля Синюхино – Брідської сільської ради проведено літературно – музичну композицію «У слові й пісні ожива безсмертна партизанська слава». В заході взяли участь: голова Ради ветеранів Тамара Оксамитна, директор КЗ «Публічна бібліотека» Синюхино – Брідської сільської ради Надія Андрушкевичус, заступник директора з виховної роботи Синюхино    - Брідської ЗЗСО IIII ступенів  Людмила Сарапіна, учнівська молодь і жителі села. Тематична інсталяція «Паартизанський привал» та книжкова виставка допомогли учасникам дійства дізнатись більше про партизанський рух та діяльність підпільної молодіжної організації «Партизанська іскра», яка існувала в Первомайському районі з 1941 по 1943 рік. Поетичне слово та авторські пісні у виконанні місцевої  композиторки Людмили Коломійчук не залишили нікого байдужим до цієї дати та тих, хто поклав на олтар Перемоги найдорожче – своє життя. Хвилиною мовчання та покладанням квітів у сквері Воїнської слави було вшановано пам’ять партизан і підпільників, усіх, хто віддав своє життя за мир багатьох поколінь.