«ОСІННІЙ БАЛ»

Дата: 01.10.2021 09:41

У всьому світі щорічно 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – ще й День ветерана. Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано відчути мудрість своїх років. Літня людина має винятковий досвід і терпіння, наполегливість у досягненні поставлених завдань.  Центром культури та дозвілля Синюхино  - Брідської сільської ради та КЗ «Публічна бібліотека» проведено «Осінній бал»,присвячений  зазначеним датам. На захід були запрошені ті, хто своєю працею та натхненням брав активну участь в житті села. Присутніх привітали: перший заступник сільського голови Валентина Любченко, голова Ради ветеранів Тамара Оксамитна. Святкова концертна програма ,в  якій взяли участь артисти художньої самодіяльності : лауреатка обласних та Всеукраїнських фестивалів та конкурсів Людмила Коломійчук, активістки Центру Тетяна Семака, Олександра Іщенко. Гарного настрою додали вітання від Вєрки Сердючки у виконані директора Центру – Миколи Кмітевича. Щиро дякуємо за підтримку у проведенні заходу:  Синюхино – Брідській сільській раді (Олександр Зубко), ТОВ ВК « АГРО-НОВА» (Алла Вороніна), ФГ «Гном» (Віктор Шевченко), ФГ « Роса» (Юрій Ставіцький), ПП «Північ» ( Іван Перерва ) та всім небайдужим, хто долучився до заходу. Сьогодні ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «люди похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння і мудрість.

У цей день ми дякуємо їм за життєву мудрість та настанови і бажаємо міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди.

Нехай у цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.