УВАГА!!! НОВІ ВИМОГИ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ВИРОБНИЦТВА ТА РЕАЛІЗАЦІЇ КОРМІВ

Дата: 04.10.2021 13:42

Первомайське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області доводить до відома підприємців та підприємств, що провадять діяльність в сфері обігу кормів (виробництво, зберігання, реалізація, транспортування, пакування та перепакування), про необхідність проведення державної реєстрації потужностей не лише тим категоріям які потребують отримання експлуатаційних дозволів, а й всім іншим які займаються виготовленням, зберіганням, пакуванням та перепакуванням, транспортуванням та реалізацією кормів.

Звертаємо Вашу особливу увагу на необхідності проведення державної реєстрації потужностей, всіх форм власності, які використовуються НА БУДЬ ЯКІЙ стадії ВИРОБНИЦТВА та/або ОБІГУ КОРМІВ та не потребують отримання експлуатаційного дозволу, такі як МАГАЗИНИ, ВЕТЕРИНАРНІ АПТЕКИ що провадять роздрібну та оптову реалізацію кормів, а також СКЛАДИ де відбувається зберігання  кормів.

Вимога виникла Відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2021 року № 884 «Деякі питання реалізації Закону України «Про безпечність та гігієну кормів», яка затверджує:

Порядок видачі , переоформлення та анулювання експлуатаційного дозволу на потужність та вдача його дубліката;

Порядок здійснення державної реєстрації потужностей;

Порядок формування Державного каталогу кормових матеріалів;

Порядок формування та ведення Державного реєстру тверджень про властивості кормів, призначених для особливих поживних цілей.

Для реєстрації підприємцям та юридичним особам  потрібно звернутися до структурних підрозділів Держпродспоживслужби.

Первомайське управління Головного управління

Держпродспоживслужби в Миколаївській області