Дорогі жителі та гості громади! Щиро вітаю з храмовим святом та Днем села мешканців Довгої Пристані, Синюхиного Броду і Мічуріного!!!

Дата: 21.11.2021 09:33
Кількість переглядів: 2048

День  села   -   це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим  колоритом, традиціями і славною історією. Ми близько до серця сприймаємо всі труднощі села, переживаємо невдачі та складні часи.

Але й щиро радіємо успіхам сіл та громади, пишаємося нашими досягненнями та здобутками.
        Усі досягнення, якими багат
і наші села, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як День села, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об'єднатися у любові до нашої Батьківщини, працювати і жити для її добра, допомагати тим, хто цього потребує.
          Дорогі
сільчани, у сьогоднішній святковий день від імені сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю всіх з цим святом    Нехай цей і прийдешні дні принесуть Вам та Вашим родинам щастя, добробут та злагоду. Міцного здоровя, благополуччя, родинного затишку, радості і миру Вам та Вашим близьким. Нехай живуть наші  села, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку, а молодь після навчання повертається назад – додому. Хай щастя, любов та достаток  живуть у кожній їх вулиці, у кожному домі, у кожній родині!

День села

З повагою, Синюхобрідський сільський голова               Олександр ЗУБКО