«Ангели пам'яті» - вшанування Героїв Небесної сотні.

Дата: 18.02.2022 11:33

20 лютого в Україні вшановують пам'ять полеглих на Майдані Незалежності під час кривавих подій Революції Гідності. Саме цього дня 2014 року загинула найбільша кількість активістів Євромайдану.

Щорічна всесвітня тиха акція вшанування Героїв Небесної сотні «Ангели пам'яті» відбувається у містах України уже восьмий рік поспіль.

До  акції також доєднались представники Синюхинобрідської територіальної громади. Напередодні учасники акції виготовили паперових ангеликів, які символізують розстріляних людей та згадали тих, хто віддав найцінніше – власне життя за краще майбутнє України. 18 лютого, у тиші,  білі паперові ангели були розміщені на дереві, як символ пам’яті про розстріляних мирних людей і нашого спомину про їх подвиг.

«Кожен ангел – цінний, він не лише символ загиблих за Україну, а й знак небайдужості тих, хто попри всі складності творить нову омріяну Україну»  зазначає ініціаторка акції Анжеліка Рудницька.

Маємо шанувати загиблих Героїв, не забувати про їхній подвиг і маємо тут, разом, відчувати підтримку одне одного. Наш великий сум і вдячність... Вічна пам’ять героям... У такі дні всі, хто любить Україну, мають бути разом.