Проведені заходи

Мама, тато, я – спортивна сім’ям

На виконання наказу управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації від 02.07.2021 року № 232 «Про проведення обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» та з нагоди Міжнародного дня сім’ї в Миколаївській області, 19 липня 2021 року на базі Комунального закладу Чаусівський навчально-виховний комплекс «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Синюхино-Брідської сільської ради проведено І етап спортивного змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я». У  змаганнях взяли участь 4 команди (Довгопристанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, КЗ Лукашівський НВК,  КЗ Чаусівський НВК). Перемогу здобула команда Комунального закладу Чаусівський навчально-виховний комплекс «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Синюхино-Брідської сільської ради, яка прийме участь в ІІ (обласному) етапі.

День Незалежності України!

З нагоди відзначення державних свят працівниками Комунального закладу «Публічна бібліотека», Центру культури та дозвілля, Синюхинобрідського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів підготовлено літературно-музичну вітальню «Мистецький розмай». На захід запрошені Коломійчук Людмила Сергіївна, лауреат обласних та всеукраїнських фестивалів та конкурсів, самодіяльна поетеса та композиторка, Оксамитна Тамара Василівна, місцева поетеса, автор збірки «Поезія мого серця», голова ветеранської організації.

15:37:08 25.08.2021