Стратегія розвитку Синюхинобрідської сільської територіальної громади на період до 2027 року

Запрошуємо активних мешканців громади
прийняти участь у формуванні Стратегії  розвитку Синюхинобрідської сільської територіальної громади на період до 2027 року

На даний час робоча група з підготовки Стратегії розвитку Синюхинобрідської сільської територіальної громади
проводить збір статистичних даних для соціально-економічного аналізу громади, опитування її мешканців, в т.ч. підприємців, за окремими анкетами. Крім того, небайдужі громадяни можуть подавати на розгляд робочої групи свої пропозиції, висловлювати власне бачення подальшого розвитку нашої громади.

Думка  кожного  мешканця  громади  є  дуже  важливою  в процесі  стратегічного  планування  і  обов'язково  буде  врахована при визначенні  пріоритетних  завдань та шляхів розвитку  Синюхинобрідської територіальної  громади.

Як Ви  можете    висловити свою думку:

1. Анкету  для опитування  розміщено  на  офіційному  сайті Синюхинобрідської громади  у вкладці «Стратегія  розвитку Синюхинобрідської територіальної громади на період до 2027 року», яку Ви  можете  заповнити  і надіслати в електронному  вигляді  на  email: econ.sb@ukr.net, sbsr@ukr.net .

2. Звернутись  безпосередньо  до посадовців Синюхино-Брідської сільської ради,  старостів Болеславчицького, Довгопристанського, Лукашівського, Підгір’ївського, Тарасівського, Чаусівського старостинських округів, заповнити  свою  анкету  в паперовому  вигляді.

3. Перейти  за посиланням  та  заповнити Google форму

Анкета для мешканців:  https://rada.info/upload/users_files/04376951/b5d0f740b6df0d466b2870a463ab9171.docx

Анкета для  підприємців:  https://rada.info/upload/users_files/04376951/444c56e149a4f17a0b19a363e4a9d3f6.docx

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ СИНЮХИНОБРІДСЬКОЇ ГРОМАДИ:

Заздалегідь  вдячні! Присвятіть  громаді невелику  частину  свого  часу!

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

про формування проєкту Стратегії розвитку

Сільська рада розпочала розроблення проєкту Стратегії  розвитку Синюхинобрідської сільської територіальної громади на період до 2027 року.

Стратегія розвитку громади є одним із ключових документів, що визначає стратегічні бачення на довготривалий термін, цілі, шляхи і засоби  їх досягнення у всіх сферах своєї діяльності для задоволення якомога кращих умов життя і розвитку мешканців – членів місцевої спільноти. Це наша дорожня карта, згідно якої ми заплануємо подальший розвиток громади, а з 01 січня 2024 року покроково будемо її виконувати.

Утворено Робочу групу, до якої ввійшли представники місцевої влади, бізнесу та мешканців громади.

Робочою групою проводиться аналіз середовища та факторів розвитку громади, визначаються сильні та слабкі сторони, оцінюються можливі переваги, виклики та ризики, формулюється стратегічне бачення, вибраються пріоритетні напрямки розвитку.

Кінцевою метою цього проекту є створення комплексної, узгодженої з громадою Стратегії.

Громаду було обрано переможцем у конкурсному відборі серед територіальних громад Миколаївщини для надання підтримки у розробці стратегій розвитку від Програми             U-LEAD.

08 червня відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Синюхинобрідської сільської територіальної громади.