Цивільний захист, пожежна безпека

Методичні рекомендації населення щодо дій у надзвичайних ситуаціях

Платформа”dovidka.info” Що необхідно знати у випадку ситуації, що містить небезпеку для життя?

Центр стратегічних комунікацій при Міністерстві культури та інформаційної політики України розробили платформу, а саме практичний довідник де можна найти інформацію, як діяти у складних умова та зберегти собі життя.

14:08:32 07.11.2023

Починаючи з 07 жовтня 2023 року проведення ідентифікації обʼєкта підвищеної небезпеки здійснюється виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки за посиланням: opn.dsns.gov.ua.

17:39:12 02.10.2023