Інформаційна сторінка

Літературна вітальня "Тарас Шевченко - син України"

9 березня Україна відзначає 210 річницю від дня народження видатного майстра слова, талановитого худржника, славетного і величного Тараса Григоровича Шевченка. В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам‘яті та з великою любов‘ю й повагою передає із покоління в покоління. Як для нас, так і для всього світу Шевченко - це Україна, а Україна - це Шевченко. Бібліотеки КЗ "Публічна бібліотека Синюхино-Брідської сільської ради" долучилися до відзначення 210 річниці від дня народження Т. Шевченка та підготували низку заходів про життя і творчий шлях Великого Кобзаря.

17:48:09 09.03.2024

Дегустація українських новинок "Приходь. Дивись. Читай".

Діяльність КЗ "Публічна бібліотека Синюхино-Брідської сільської ради" спрямована на популяризацію друкованого українського слова. Адже твори художньої української літератури формують у нас відчуття гідності за свій народ, прищеплюють любов до України. Серед користувачів бібліотеки поступово зростає закікавленість українською літературою, читати її стає модно і українська література набирає популярності. Читання на сьогоднішній день залишається найважливішою сферою духовного життя.

15:33:40 08.02.2024