РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ на зайняття посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Синюхино-Брідської сільської ради»

Дата: 30.06.2021 16:45

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ на зайняття посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Синюхино-Брідської сільської ради»

Відповідно до пунктів 27 та 28 Положення про  конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 року №200, конкурсна комісія повідомляє, що переможцем конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Синюхино-Брідської сільської ради» визнано ЛИЗАК Марину Валеріївну.

•     Протокол конкурсної комісії з проведення  конкурсу на зайняття посади директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ СИНЮХИНО-БРІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»

•    Перспективний план розвитку КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ СИНЮХИНО-БРІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»