День єднання на території Синюхинобрідської територіальної громади

Дата: 16.02.2022 13:10

Найбільша цінність держави, її сила – це народ, а народ – це і є сила. Згуртований народ – це непробивна, нездоланна міць. А єдність всіх людей в боротьбі за праве діло – це ще більше могуття, яке не можливо здолати.Саме згуртовану боротьбу за добро, мир і спокій   українців обговорили учасники флешмобу «Єдина країна», який відбувся  в День єднання на території Синюхинобрідської територіальної громади.  Спільне виконання Гімну, пекуча хвилина мовчання за тими, хто віддав за свою батьківщину найдорожче-своє життя….Спільна біда загрози війни,бачення майбуття своєї країни як ніколи об’єднують людей. Тому саме  сьогодні, в час, коли довкола нас відбуваються події, несумісні з поняттям незалежності та свободи, саме в цей складний для нашої держави період, варто бути як ніколи згуртованими та єдиними в своїх намірах та єдиній меті – вільна, незалежна і процвітаюча Україна.