З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 09:41

Шановна громадо!

Щиро вітаємо Вас з державним святом – Днем Конституції України!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної, демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Прийнята цього дня нова Конституція суверенної України втілила досягнення вітчизняної й світової конституційної науки та практики конституційного будівництва, відобразила ментальність, волю та прагнення українського народу до власної національної державності.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканості та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості, однак 24 лютого російська орда увірвалася на нашу землю, спричинивши масові звірства, вбивства та руйнування. Чотири місяці українські військові боряться за нашу свободу та незалежність.

Ми незламний народ незламної країни. Віримо у перемогу та знаємо, що наша країна стане вільною від окупантів, а в блакитному небі більше не буде ракет та чорного диму. З Днем Конституції, українці!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

голова Синюхино-Брідської сільської ради  Олександр ЗУБКО