Дорожня карта дії, якщо член родини, зарахований до лав ЗСУ (в тому числі ТрО), правоохоронних органів, зник безвісти, потрапив у полон чи загинув

Дата: 05.10.2022 18:46

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими розробив пам’ятку «Дорожня карта дії родини у випадках, якщо член родини зарахований до лав ЗСУ (в тому числі ТрО), правоохоронних органів (далі – Захисник) пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув».

Пам’ятка містить рекомендації родинам захисників з таких питань: як діяти і куди звертатися в ситуаціях, коли Захисник потрапив у полон, пропав безвісти за особливих обставин або загинув, який порядок та перелік документів потрібен родині для отримання виплат, інших соціальних пільг, що передбачені Державою. Також у пам’ятці перераховано законодавчі та нормативно-правові акти, що на період воєнного стану регулюють соціальні та правові відносини між Державою і родинами захисників.