Інформація щодо процедур закупівель

Дата: 29.11.2021 19:42

Інформація щодо процедур закупівель

на виконання п. 41  Постанови Кабінету Міністрів України
від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України  від 16 грудня 2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

1. Найменування: Відділ освіти, культури,молоді та спорту Синюхино-Брідської сільської ради

2. Категорія предмета закупівлі: роботи

3. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Роботи з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Нове будівництво Синюхинобрідського ЗЗСО І-ІІІ ступенів на 300 місць з благоустрієм території по вул. Шкільна, 13 А в с. Синюхин Брід Первомайського району Миколаївської області»  (ДК 021:2015: 45220000-5 — Інженерні та будівельні роботи)

4. Дата оголошення: 29 листопада 2021 року

5. Процедура закупівлі: відкриті торги

6. Ідентифікатори в електронній системі публічних закупівель: UA-2021-11-29-014939-c

7.  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Нормативно – правове регулювання та обґрунтування технічних, якісних характеристик було здійснено на основі вимог Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів (далі – Порядок), затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011 № 45 (у редакції наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 23 березня 2012 року № 122), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 1 червня 2011 р. за № 651/19389, Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», Закону України «Про публічні закупівлі», Кодекс Законів про працю України та інших норм, які регламентують виконання робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації.

8. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Визначається на підставі вартісних показників об’єктів-аналогів. відповідно до наказу № 281 затверджено кошторисні норми України “Настанова з визначення вартості будівництва”; “Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво”. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі застосовано з урахуванням вимог ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», основні вимоги до будівель і споруд затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2006 № 1764 «Про затвердження Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд», Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів (далі – Порядок), затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011 № 45 (у редакції наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 23 березня 2012 року № 122), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 1 червня 2011 р. за № 651/19389, Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», Закону України «Про публічні закупівлі», Кодекс Законів про працю України та інших норм, які регламентують виконання робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації. Очікувана вартість закупівлі складає 3 400 000,00 грн.

Уповноважена особа _________________Інна Болгарчук