Інформація щодо процедур закупівель

Дата: 01.11.2021 10:28

Інформація щодо процедур закупівель

на виконання п. 41  Постанови Кабінету Міністрів України
від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України  від 16 грудня 2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС

Вид та ідентифікатор закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічні та якісні характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Капітальний ремонт громадського будинку під центр надання адміністративних послуг ЦНАП, за адресою вул. Первомайська, № 14 в с. Синюхин Брід Первомайського району Миколаївської області  (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)

Відкриті торги

UA-2021-10-29-004243-a

2 480 000,00 грн. (Два мільйона чотириста вісімдесят тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потреб Синюхино – Брідської сільської ради та норм чинного законодавства. Проектно кошторисна документація  на капітальний ремонт громадського будинку під центр надання адміністративних послуг ЦНАП, за адресою вул. Первомайська, № 14 в с. Синюхин Брід Первомайського району Миколаївської області  розроблено на підставі: завдання на проектування; розрахунку класу наслідків (відповідальності) об’єкта будівництва. Якісні та технічні характеристик робіт відповідають нормам та положенням ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Правила визначення вартості будівництва». Якісні характеристик та вимоги Роботи повинні бути виконанні з дотриманням технології виробництва робіт, відповідати вимогам будівельних норм, правилам  та стандартам встановленим для виконання такого виду робіт, з метою  забезпечення надійності, міцності, стійкості і довговічності конструкцій, монтажу технологічного та інженерного обладнання/матеріалів. Для підтвердження розглядається  сертифікат ISO 9001:2015, виданого учаснику, що засвідчує використання ним системи управління якості стосовно виконання будівництва житлових і нежитлових будівель, будівельно – монтажних послуг. Підрядник повинен виконати передбачені цим Договором роботи, якість яких відповідає умовам проектно-кошторисної документації та діючим національним стандартам в будівництві.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293 та затвердженого Експертного звіту (позитивний) №7-525-21-ЕК/КО від 28.10.2021р. Експертиза проведена товариством з обмеженою відповідальністю «Українська будівельно – технічна експертиза»