Як відновити знищені або втрачені документи на право власності

Дата: 05.05.2023 15:15

Фото без опису          Для отримання компенсації від держави за зруйноване майно, українцям необхідно надати документ, який підтверджує право власності. Однак через руйнування будинків багато українців втратили документи, включаючи вище згаданий.

У разі втрати документа на право власності, видається дублікат втраченого або зіпсованого документа.

Якщо у вас виникли проблеми з відновленням документів, звертайтеся на гарячу лінію безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103.

Також скористатися порадами юристів можна через 📲 Telegram-бот: @LegalAidUkraineBot