22 червня в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2023 09:44

Шановні жителі громади!

22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про воїнів-визволителів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу в цій жахливій війні.

У цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі брані, кого нацисти замучили в концентраційних таборах. Ми вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Велику Перемогу.

Дорогі земляки! Цього скорботного дня схиляємо голови у хвилині мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиє життя забрала війна.

На жаль сьогодні знову сини та доньки українського народу зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, низько вклонімося усім захисникам рідної землі. І пам’ятаймо ціну, яку ми платимо за мир.

Вічна пам’ять загиблим! Честь і слава живим героям!

З повагою, сільський голова Олександр ЗУБКО