Публічне громадське обговорення проєкту професійного стандарту «Спеціаліст місцевого самоврядування з питань комунікацій»

Дата: 11.07.2023 12:05

На виконання доручення начальника Миколаївської обласної військової адміністрації В.Кіма від 06.07.2023 №3537/05-33/2-23 та відповідно до листа керівника секретаріату Національного агентства кваліфікації Василя Федюка від 06.07.2023 №02/01.01-09/732 управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облвійськадміністрації інформує про наступне.

Національне агентство кваліфікацій проводить публічне громадське обговорення проєкту професійного стандарту «Спеціаліст місцевого самоврядування з питань комунікацій» (додається) на офіційному сайті розробника - Національне агентство України з питань державної служби - за посиланням: https://nads.gov.ua/konsultaciyi-z-gromadskistyu/elektronni-konsultaciyi.

З метою здійснення заходів вивчення громадської думки щодо проєкту професійного стандарту «Спеціаліст місцевого самоврядування з питань комунікацій» Національне агентство кваліфікацій пропонує долучитися територіальним громадам до участі в публічному громадському обговоренні й направити зауваження та пропозиції (за наявності) розробнику до 01 серпня 2023 року на електронні пошти: hray@nads.gov.ua, gendephr@nads.gov.ua.                        Додаток 1