Дата: 24.07.2023 20:33

Майже половина українців вважають вагомими причинами для звернення до психолога тільки перебування у полоні (45 %) та втрату близької людини (43 %). Серед інших проблем, достатньо серйозних для отримання допомоги:

40 % – наявність складнощів із психічним здоров’ям;

39 % – участь у бойових діях;

38 % – перебування в окупації.

Втрату житла вважають достатньою причиною для звернення за психологічною допомогою менше третини опитаних (27 %). Переїзд за кордон – лише 10 % опитаних.

©️ Дослідження «Психічне здоров'я та ставлення українців до психологічної допомоги під час війни» проведено Gradus Research у межах ініціативи першої леді Олена Зеленська зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

Прочитати дослідження повністю можна за посиланням ▶️ https://bf.in.ua/turbota

#тияк