Як підтримати співробітників❓

Дата: 16.08.2023 10:57

Як керівник. Як підтримати співробітників❓

Як керівник ти маєш багато можливостей, щоб підтримувати ментальне здоров’я своїх співробітників.

• Розкажи про навички самодопомоги. Спробуй навчити команду тих вправ, які допомагають особисто тобі. Або разом зробіть якісь вправи вперше.

• Розмісти в офісі інформацію про сервіси підтримки ментального здоров’я.

• Проводь політику відкритих дверей: щоб люди могли ділитися проблемами з тобою або з колегами.

• Не ігноруй конфліктів у колективі. Швидко реагуй та бери участь у їхньому вирішенні.

• Не працюй понаднормово. Хоча б спробуй. Ходи на обід вчасно й обов’язково, як на нараду.

• Дуже важливо: не забувай піклуватися про своє ментальне здоров’я. Будь у цьому прикладом для своїх співробітників.

Більше рекомендацій є в «Аптечці швидкої психологічної допомоги» (shorturl.at/bGKS2), створеної у межах Всеукраїнської програми ментального здоров‘я «Ти як?» за ініціативою Олена Зеленська.

#тияк #ментальнездоровʼя