З Днем Державного Прапора та 32-ю річницею Незалежності України!

Дата: 23.08.2023 09:04

Шановні жителі Синюхинобрідської територіальної громади!

Вітаю вас із величними національними святами – Днем Державного Прапора та 32-ю річницею Незалежності України!

Вже другий рік поспіль наша держава відзначає свої річниці в умовах повномасштабної війни з російським окупантом. Ще одне випробування на міцність України проходить український народ. За час зовнішньої агресії наша нація стає ще міцнішою та згуртованішою, ми готові платити за свою свободу найдорожчу ціну та свято берегти пам`ять про всіх, хто здобуває її для нас на полі бою!

Тож хочу насамперед привітати зі святом та висловити щиру вдячність мужнім та відважним українським воїнам, які зараз на передовій захищають нашу незалежність, роблять все для того, щоб звільнити окуповані території України.

Закликаю все суспільство пам’ятати тих Героїв, які життям заплатили і платять за наше мирне небо і спокій на рідній українській землі.

Випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим. Ми добре зрозуміли, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас, ми усі разом і кожен особисто відповідальний за долю своєї країни.

Тож єднаймося, допомагаймо одне одному, спільно будуймо Україну!

Нехай над синьо-жовтими ланами майорить наш прапор, а в День незалежності побажання одне-єдине — нашій громаді, державі, усьому народу і кожному з нас перемоги і миру!

Слава Україні!

З повагою, сільський голова Олександр ЗУБКО