Зі святом першого дзвоника та Днем знань!

Дата: 01.09.2023 13:00

Дорогі діти, вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас зі святом першого дзвоника та Днем знань!

Вже другий рік поспіль це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти мають продовжувати вчитися, здобувати нові знання, тому що вони – наше майбутнє.

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.

Тож щиро бажаю вам ніколи не втрачати віру у світле майбутнє! Попереду новий навчальний рік, який стане для вас періодом великих починань та досягнення нових вершин. Хай він буде легким та під мирним небом! 🇺🇦

Висловлюю вдячність освітянам за їхню наполегливість і сумлінність у вихованні справжніх патріотів України. Адже любов до Батьківщини починається зі шкільного порога, з пізнання рідного краю, свого коріння та мудрого слова вчителя.

Зі святом!

З Днем знань!

Успіхів у новому навчальному році!

З повагою, сільський голова Олександр ЗУБКО