Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Бензину А-92, дизельне паливо

Дата: 25.08.2023 09:45

Обгрунтування  технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Бензину А-92, дизельне паливо

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ №710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» зі змінами))

1. Найменування: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Синюхино-Брідської сільської ради.

2. Місце знаходження: Україна, 55243, Миколаївська область, Первомайський район, село Синюхин Брід, вулиця Центральна, 14.

3. Код ЄДРПОУ: 44141231.

4. Категорія предмета закупівлі: товар.

5. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: бензин А-92, дизельне паливо (код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти).

6. Дата оголошення: 25 серпня 2023 року.

7. Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.

8. Ідентифікатори в електронній системі закупівель:

8.1. Ідентифікатор плану закупівлі: UA-P-2023-08-25-003875-a.

8.2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-25-011434-a.

9. Очікуваний обсяг закупівлі: Бензин марки А-92 – 1 450 літрів.

Дизельне паливо – 3750 л.

10.Очікувана вартість та обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 263 443,50 грн. з ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання паливно-мастильних матеріалів на потреби замовника за попередній аналогічний період та згідно з діючими ринковими цінами, та з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну станом на дату оголошення закупівлі, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (Наказ Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 зі змінами).

11. Розрахунок потреби на пальне у 2023 році підтверджений розрахунками виходячи з основних виробничих показників:

- наявної потреби на пальне у 2023 році;

- забезпечення суворого режиму економії енергоносіїв у плановому періоді;

- забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків на пальне з бюджету протягом бюджетного періоду.

12. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: термін постачання - з дати укладання договору по 31 грудня 2023 року.

У разі закупівлі бензину, за своїми характеристиками Бензин марки А-92 повинен бути не нижче Євро-5 та ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови».

У разі закупівлі дизельного палива, за своїми характеристиками дизельне паливо повинно відповідати ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови».

До того ж, враховуючи необхідність використання протягом усіх сезонів (зимового і літнього) предмета цієї закупівлі, товар повинен відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою КМУ від 01.08.2013 №927.

Крім того, з метою дотримання принципу максимальної економії (в т. ч. того самого пального), визначеного пунктом 2 частини 1 статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», в частині здійснення проїзду транспортних засобів Замовника від місця його знаходження до АЗС для їх заправки пальним і в зворотному напрямку, учасник має підтвердити знаходження власної або партнерської АЗС в межах м. Первомайськ Миколаївської області, надавши перелік таких АЗС у складі пропозиції у листі, із зазначенням назви АЗС або бренду, та адреси їх розташування.