Дружина військового із Павлограду долучилася до пілотного проєкту Мінветеранів «Помічник ветерана»

Дата: 18.09.2023 18:23

Дружина військового із Павлограду

долучилася до пілотного проєкту Мінветеранів «Помічник ветерана»

Майбутній помічник ветерана Анастасія Савченко – одна серед 9 павлоградців, хто вирішив обрати нову професію, яку пропонує Міністерство у справах ветеранів України. Загалом на Дніпропетровщині вже 60 кандидатів, які виявили бажання стати помічником ветерана.

💬«Наша головна ціль – помічника ветерана – це адаптувати військового, коли він повернеться із бойових дій сюди, в цивільне життя. То ми повинні безболісно, якщо можна так сказати, допомогти, наприклад, із медичною допомогою, із працевлаштуванням», – розповідає майбутня помічниця, чому вирішила обрати цю професію.

📍Нагадаємо, пілотний проєкт Мінветеранів «Помічник ветерана» стартував 1 липня цього року у чотирьох областях України: Дніпропетровській, Миколаївській, Вінницькій та Львівській. Проте незабаром до заявлених чотирьох регіонів додатково долучяться іще громади Сумської, Полтавської, Закарпатської, Київської областей та столиці.

Детальніше про вибір Анастасії – у відео ⬇️

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України.