«Рівний з рівним»: на Вінниччині перші 19 фахівців по роботі з ветеранами завершили навчання

Дата: 21.09.2023 18:55

У рамках проєкту Мінветеранів відбувся перший випуск «Помічників ветерана» із числа представників чотирьох громад області: Вінницької, Хмільницької, Тульчинської та Гайсинської. Навчання проходили у Центрі ветеранського розвитку на базі Вінницького національного технічного університету.

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

🔹Протягом тритижневого курсу майбутні помічники ветерана вивчали нормативно-правової базу, структуру та роботу органів державної влади та місцевого самоврядування у питаннях реалізації програм із захисту прав ветеранів та членів їх сімей та надання допомоги, зокрема реабілітаційної та психологічної.

Докладніше 👉🏻 https://is.gd/Dtjiqj