В першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти.

Дата: 01.10.2023 10:35

Фото без описуШановні працівники освіти Синюхинобрідської громади!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем вчителя!

Праця учителя є найбільшим скарбом суспільства. Ви формуєте наше майбутнє, завдяки вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя.

Саме ви відкриваєте перед всіма нами планету знань, даєте перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та рідної землі.

Сьогодні в першу чергу від вас залежить виховання нової, національно свідомої, патріотично налаштованої молоді, з новим рівнем знань. Ви - творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.

В цей святковий день прийміть щиру вдячність за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Нехай ваше життя завжди наповнюється любов'ю і повагою ваших учнів.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.

З повагою, сільський голова Олександр ЗУБКО , виконавчий комітет та депутатський корпус сільської ради.