Постійна поліцейська присутність у громаді - відтепер у селі Синюхин Брід

Дата: 06.10.2023 14:09

Возможно, это изображение 3 человека и текст

У рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади», спрямованого на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, протидії злочинності, 6 жовтня відбулось чергове відкриття поліцейської станції.

Відтепер у селі Синюхин Брід

Разом із станцією розпочав свою роботу і новопризначений поліцейський офіцер громади Дуд’єв Тихон. Правоохоронець щоденно надаватиме поліцейські послуги понад шеститисячному населенню 17 населених пунктів, що входять до складу Синюхинобрідської громади.

Відкривали поліцейську станцію заступник начальника обласного главку поліції Олексій Ляшенко, представники Первомайського районного відділу поліції на чолі з Володимиром Лопатіним, голова громади Олександр Зубко, актив громади та місцеві мешканці.

💬Постійна присутність поліцейського у громаді - це необхідність, викликана вимогами сучасності. Згодом усі мешканці зможуть відчути і пересвідчитись у плюсах такого рішення місцевої влади – мати 24/7 поліцейського на місці. Ми вдячні за підтримку нашого проєкту і я впевнений, що лише разом та у такий спосіб поліція і громада створить безпечне середовище в кожному населеному пункті, - зазначив Олексій Ляшенко.

Деталі https://mk.npu.gov.ua/.../postiina-politseiska-prysutnist...

#поліціямиколаїв #новини #ПОГ #Ми_поруч