Серед результатів глобального соціологічного дослідження, яке цього року провели на замовлення Третього саміту перших леді та джентльменів, є й цифри, які надихають.

Дата: 10.10.2023 11:27

На зображенні може бути: календар, пиріг, квітка та текст «52 5 % украёнЦив пом.тили, що сп.лкування 3 .Ншими людьми позитивно вплива на ΪχНЙ стан у перод стресових подий. 3 результат.в глобального социологίчногО дослидження, яке британська компан.я/ Alligators Digital провела в1 11 крайнах, зокрема Укр., на замовлення Третього caMiTy перших леди та джентльмен.в.»

До прикладу, наразі майже кожен другий українець/українка помітили, що похід до фахівця — не єдиний спосіб покращити свій стан. Стійкість також плекає самодопомога: щоденні вправи, техніки дихання, фізична активність, хобі, прогулянки на природі, догляд за тваринами тощо. Більшість опитаних зазначили, що відчувають значне полегшення, коли спілкуються з друзями та діляться своїми переживаннями.

Зробіть турботу про ментальне здоров’я щоденною звичкою 🫶🏼

Зазначимо, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» створюється за ініціативою першої леді Олена Зеленська.

#тияк