Для домогосподарств та малого, середнього агробізнесу: на Миколаївщині стартувала реєстрація грантів на відновлення від Mercy Corps

Дата: 22.11.2023 20:37

Фото без описуФото без опису

Міжнародна організація Mercy Corps, що надає гуманітарну допомогу та сприяє розвитку, оголосила про запуск Програми підтримки сільського господарства України, яка стала можливою завдяки фінансуванню Фонду Говарда Г. Баффета.

💵Жителі Миколаївщини можуть отримати від 3000 до 75000 доларів США. Програма спрямована на підтримку постраждалих місцевих родин та тих, що вимушено перемістилися через війну, а також - фермерів та бізнесів, що тісно пов’язані з сільським господарством, у відновленні діяльності та подоланні наслідків війни.

Щоб дізнатися подробиці та подати заявку на участь у програмі, зареєструйтесь за посиланням – uasp.mercycorps.org, відповівши на кілька запитань про вашу поточну діяльність та потреби, на які будуть використані кошти допомоги.