Для домогосподарств та малого, середнього агробізнесу: на Миколаївщині стартувала реєстрація грантів на відновлення від Mercy Corps

Дата: 22.11.2023 20:37
Кількість переглядів: 34

Міжнародна організація Mercy Corps, що надає гуманітарну допомогу та сприяє розвитку, оголосила про запуск Програми підтримки сільського господарства України, яка стала можливою завдяки фінансуванню Фонду Говарда Г. Баффета.

💵Жителі Миколаївщини можуть отримати від 3000 до 75000 доларів США. Програма спрямована на підтримку постраждалих місцевих родин та тих, що вимушено перемістилися через війну, а також - фермерів та бізнесів, що тісно пов’язані з сільським господарством, у відновленні діяльності та подоланні наслідків війни.

Щоб дізнатися подробиці та подати заявку на участь у програмі, зареєструйтесь за посиланням – uasp.mercycorps.org, відповівши на кілька запитань про вашу поточну діяльність та потреби, на які будуть використані кошти допомоги.