Партнери програми «Ти як?» Veteran Hub пропонують одразу декілька напрямів підтримки для ветеранів, їх близьких і близьких військових

Дата: 24.11.2023 13:04

На зображенні може бути: текст «VETERAN HUB проект для ветеранi̇в ix близьких, де надають допомогу психологи, юристи та консультанти 3 працевлаштування партнер програми»

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: карта та текст «плюс плюс ++ це безпечн офлайн-простори офлайн-пр вi̇д VeteranHub для ветеранв та ix близьких. Yci адреси € на сайт проекту: новой veteranhub.com.ua луцьк IBaHKİB HOSI тернопиль новий ++ хмельницький ужгород полтава новомосковсък новий буг VETERAN HUB»

На зображенні може бути: текст

Можливо, це зображення (текст «дзвонть, коли: потрибна консультация психолога необхдни пояснення юриств щодо статусв черг; ви ветеран шукаете роботу в тилу. VETERAN HUB»)

На зображенні може бути: текст

Це і безпечні фізичні простори, і консультації психологів, юристів та кар’єрних консультантів, і корисні матеріали про те, як будувати своє життя в нових умовах. Наприклад, як правильно подати свій військовий досвід в резюме.

📲 Сайт проєкту: https://veteranhub.com.ua

🎬YouTube-канал проєкту: https://youtube.com/@veteranhub

Нагадаємо, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» створена за ініціативою першої леді Олена Зеленська.