6 Грудня - День ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2023 12:03

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Збройних Сил України!

Наша потужна армія є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки.

Сьогодні на долю військовослужбовців Збройних сил України – нащадків славних українських вояків – випало важке випробування війною. Й наші воїни щодня гідно складають цей іспит на мужність і любов до України. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вони загинули за те, щоб ми мали змогу жити вільними людьми.

Висловлюю вдячність та шану матерям і батькам, які виховали у своїх синів та дочок надзвичайно сильне відчуття патріотизму та безмежної відданості Батьківщині.

Сьогодні хочу висловити слова подяки й тим, хто забезпечує ресурсну та соціальну підтримку і розбудову Збройних сил України.Також у цей святковий день щиро дякую ветеранам війни та Збройних сил України за бойовий і трудовий героїзм, за великий внесок у військово-патріотичне виховання молоді.

Бажаю Вам, захисники й захисниці України, щоби викарбуване в серцях гасло «За Україну, за її волю!» надихало вас на славетні бойові подвиги та нові звершення в благородній справі – служити українському народу.

Від щирого серця бажаю нашим військовослужбовцям віри у перемогу, міцного здоров’я, військової вдачі, а їхнім сім’ям – Героїв, які завжди повертаються додому!

Слава Україні! Слава Збройним силам України! Героям слава!

З повагою – сільський голова Олександр ЗУБКО.