Володимир Зеленський під час підсумкової пресконференції в Києві

Дата: 21.12.2023 17:42

Володимир Зеленський: Якщо ми не втратимо нашої стійкості, нашого духу, ми закінчимо війну раніше

Попри думки та прогнози окремих військових командирів і представників держав-партнерів, терміни завершення війни залежать від багатьох чинників, зокрема й від стійкості України. Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час підсумкової пресконференції в Києві.

«Війна, перемога, поразка, стагнація залежать від багатьох рішень, багатьох ризиків, багатьох напрямів. Але здебільшого – від нас із вами. Якщо ми не втратимо нашої стійкості, ми завершимо війну раніше. Якщо не втратимо нашого духу», – сказав Глава держави, відповідаючи на запитання представників ЗМІ.

Володимир Зеленський наголосив, що українці не можуть віддати країну ворогу та готові йти до перемоги.

Подробиці на сайті Офіс Президента України👉🏼https://bit.ly/479Ei29