З прийдешнім Новим роком!

Дата: 29.12.2023 16:21

На зображенні може бути: феєрверки та текст

Шановні жителі Синюхинобрідської громади!

Ось і завершується 2023 рік, перегортаючи ще одну сторінку нашої історії життя. Ми знову зустрічатимемо Новий рік в умовах війни. Тому це свято для кожного з нас пройде по – різному.

Сьогодні, вітаючи всіх Вас з прийдешнім НОВИМ 2024 РОКОМ бажаю, кожному міцного здоров'я, родинного затишку та благополуччя. Щоб усі негаразди, проблеми, гіркота втрат та нездійснених сподівань залишилися у році, що минає, а у році прийдешньому здійснилося найзаповітніше – настала ПЕРЕМОГА, повернувся мир у наш рідний Український дім, а з ним – і добробут, благополуччя та злагода.

Низько вклоняюсь перед родинами всіх наших воїнів і перед кожним захисником, які ціною власного життя боронять цілісність та незалежність України. Нехай наші захисники якнайшвидше повернуться додому живими і здоровими. Хай в зимові холоди їх зігрівають тепло наших сердець, наше кохання і турбота.

З глибоким болем згадую всіх тих, хто захищає нас, але вже з Небесного війська, пам’ять про Вас завжди буде з нами.

Хай Новий рік принесе щедрі здобутки, віру та сподівання – на добрі зміни, на краще життя для кожного з вас та вашої родини, для нашої рідної землі.

З НОВИМ 2024 РОКОМ!

З повагою – сільський голова Олександр ЗУБКО.