З кожним днем з’являються нові види шахрайства в інтернеті

Дата: 03.01.2024 20:42

На зображенні може бути: текст

Як повідомляє Патрульна поліція Миколаївської області, для того, щоб не потрапити у пастки шахраїв під час здійснення операцій онлайн, варто дотримуватись таких правил:

✅ Не вказувати власні персональні дані на неперевірених сайтах.

✅ Нікому не повідомляти термін дії банківської карти та CVV-код.

✅ Перевіряти гіперпосилання та наповнення сайту на відповідність офіційним даним компаній.

✅ У разі отримання спірних листів чи повідомлень не здійснювати ніяких оплат до встановлення обставин ситуації, що виникла.

✅ Не робити передоплат у неперевірених інтернет-магазинах.

✅ Не користуватися неперевіреними оголошеннями щодо роботи, яка обіцяє швидкий заробіток за внесення завдатку.

Будьте пильні, перевіряйте надану вам інформацію, не довіряйте незнайомим людям!

#mykolaivpolice #патрульнаполіція #policeukraine #patrolpolice #служититазахищати #mkpolice #ПорядокЦеТи