Як спілкуватися з ветеранами, які перенесли ампутацію?

Дата: 11.01.2024 16:45

На зображенні може бути: текст

Зустрічаємо молодих, вродливих хлопців і дівчат, а потім помічаємо, що хтось із них втратив ногу чи руку, а дехто й обидві кінцівки. У голові зринає вихор запитань: як поводитися? відвести погляд чи дивитися в очі? як не бовкнути зайвого? може, варто сказати «співчуваю»?

☝🏻Видихніть і згадайте два головних правила спілкування з людьми, які пережили ампутацію: гідність і взаємоповага.

Дотримуйтеся їх. Вони приберуть перший бар’єр у розмові. ➡️ Як діяти далі — розповіли самі ж ветерани, які завітали на цьогорічний Кураж (спойлер: нічого надзвичайного, адже перед вами — такі самі люди).

Нагадаємо, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» створена за ініціативою першої леді Олена Зеленська.

#тияк #mentalhealth #психічнездоровя #bezbariernis

На зображенні може бути: текст «#1 He уникайте сплкування ставтеся як до звичайной людини He знаете, 3 чого почати почати розмову? почнить iз щирой посмишки. зазвичай вона вi̇дгукуеться навi̇ть y поранених серцях.»

На зображенні може бути: 3 людини та текст

На зображенні може бути: текст «#2 He жалйте ми не знаемо, як людина почуваеться зараз. можливо, вона проживае найкращ моменти y своему життi̇. так, псля кардинально змни свитогляду це не рдкисть.»

На зображенні може бути: 1 особа та текст «руслана данлкна <<незламна>, 19-р.чна одеситка втратила на вi̇йнi̇ ногу "мене накривае досить часто. можу плакати. не через те, що y мене немае ноги. A тому, що зараз не можу робити речі, якi̇ колись могла. це дуже важко. як борюся? прокидаюся наступного дня, посмихаюся та радю своему життю. беру протез йду дали">.»

На зображенні може бути: 1 особа та текст

На зображенні може бути: 2 людини, світле волосся та текст