У Довгопристанському ліцеї Синюхинобрідської громади інспектори ювенальної превенції Первомайського райвідділу та поліцейський офіцер громади Тихон Дуд’єв провели пізнавальний урок для наймолодших школярів.

Дата: 26.01.2024 16:56

Поліцейські навчали першокласників основним правилам безпечної поведінки під час навчального процесу, на вулиці та вдома, зокрема:⤵️

🔸 як діяти під час сигналу повітряної тривоги;

🔸 як врегульовувати конфліктні ситуації в шкільному колективі та допомагати один одному;

🔸 пояснили що таке булінг та що робити, аби не стати жертвою цькувань;

🔸 як правильно переходити дорогу та носіння світловідбиваючих флікерів у вечірній час;

🔸 як користуватись газовими та електричними приладами вдома, особливо взимку;

🔸 ⁠розповіли про відповідальність, яка настає за вчинення правопорушень та злочинів, і як це впливає на майбутнє життя.

Під час спілкування зі школярами пролунав сигнал повітряної тривоги. Поліцейські відразу нагадали, що небезпеку не можна ігнорувати. Одягнувши на дітей засоби особистого захисту - бронежилети і каски та дотримуючись відповідного алгоритму дій, усі разом спустилися в укриття, де і продовжили розмову.

Правоохоронці також розповіли дітям про специфіку своєї роботи, та пояснили малечі, що вони завжди можуть розраховувати на допомогу і підтримку поліції.

☝️ Наприкінці заходу поліцейські нагадали юним школярам, що у разі виникнення будь якої неприємної ситуації, небезпеки чи вчиненні протиправних дій, вони завжди можуть звернутись по допомогу до:

🔹 керівництва школи чи батьків;

🔹 працівника ювенальної превенції, дільничного офіцера поліції чи поліцейського офіцера громади;

🔹 зателефонувати на спецлінію «102».