9 березня Україна відзначає 210 річницю від дня народження видатного майстра слова, талановитого худржника, славетного і величного Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 09.03.2024 10:45

Сьогодні 210-та річниця від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, нашого національного генія, творця та борця за свободу України.

Тарас Шевченко - це не тільки видатний поет, маляр і громадський діяч, але й символ національної свідомості, воля та незламна сила духу українського народу.

Його твори переповнені глибокими почуттями і сильними емоціями, що торкнулися сердець мільйонів людей. Його літературні шедеври стали взірцем для багатьох поколінь українців, які борються за наше краще майбутнє.

Сьогодні ми згадуємо Тараса Шевченка з повагою та вдячністю, і бажаємо його творчій спадщині назавжди жити в наших серцях. Нехай його слова завжди будуть для нас натхненням та мотивацією на шляху до світлого майбутнього.

Хай живе спадщина Тараса Шевченка, хай живе і ПеремагаєУкраїна!

З повагою сільський голова Олександр ЗУБКО