ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости Підгір'ївського старостинського округу Синюхино-Брідської сільської ради Запралова Сергія Валерійовича

Дата: 11.03.2024 15:32

Синюхино-Брідська сільська рада Первомайського району Миколаївської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Підгір'ївського старостинського округу Синюхино-Брідської сільської ради відповідно до Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости  в старостинських округах Синюхино-Брідської сільської ради.

Сільським головою виноситься на обговорення жителів сіл: Підгір’я та Мічуріне кандидатура на посаду старости Підгір'ївського  старостинського округу Синюхино-Брідської сільської ради.

Громадське обговорення кандидатури на посаду старости Підгір'ївського старостинського округу  провести  шляхом відвідування місць проживання громадян на території:

- села Мічуріне, що входить до складу Підгір'ївського старостинського округу  25 березня 2024 року  з 9:00 год до 17:00 год.;

- села Підгір’я, що входять до складу Підгір'ївського старостинського округу  26 березня 2024 року  з 9:00 год до 17:00 год.

Жителям Підгір'ївського старостинського округу, які братимуть участь у громадському обговорені, в обов’язковому порядку необхідно мати при собі паспорт громадянина України для документального фіксування комісією результатів волевиявлення осіб-жителів старостату щодо підтримки кандидата на посаду  старости.

Підтвердженням підтримки кандидата є засвідчення підтримки  виборцями, жителями старостату, особистим підписом в загальному протоколі зборів громадського обговорення.

Особистим підписом засвідчується згода на обробку персональних даних.

_______________________________________________________________________________

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА про кандидатуру на посаду старости Підгір’ївського старостинського округу Синюхино-Брідської сільської радиЗАПРАЛОВА Сергія Валерійовича