Щодо оформлення та видачі витягів з Єдиного державного реєстру тварин.

Дата: 30.05.2024 18:12

Фото без опису

Порядок видачі витягів з Єдиного державного реєстру тварин та форми витягів визначено Положенням про Єдиний державний реєстр тварин (далі –Положення про ЄДРТ), затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012 №578, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.10.2012 року за №1713/22025 (зі змінами). Відповідно до пункту 2 розділу IV Положення про ЄДРТ, відомості надаються власнику/утримувачу тварини у вигляді витягу за письмовою або електронною заявою про отримання витягу.

Відомості з Єдиного державного реєстру тварин надаються власнику/утримувачу тварини у вигляді витягу з ЄДРТ за письмовою або електронною заявою, яка оформлюється на ім’я начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та надсилається на офіційну електронну пошту Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області dpssmykolayiv@dpssmk.gov.ua, або відбувається подання письмової заяви власником/утримувачем до структурного підрозділу Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Протягом п’яти календарних днів з дня реєстрації Заяви або подання електронного запиту видається витяг з Єдиного державного реєстру тварин в паперовій або електронній формі або приймається рішення про відмову в наданні витягу.

Витяг на кожній сторінці засвідчується QR-кодом, що дозволяє переглянути його за допомогою засобу електронного зв’язку.

Фото без опису