Дата: від до Скинути

Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування довкілля, у  тому числі для здоров"я населення

Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування довкілля, у тому числі для здоров"я населення

Заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування довкілля, у  тому числі для здоров"я населення

18:56 22.12.2023

Міністерство молоді та спорту України у співпраці з Державною службою статистики України проводить опитування

Міністерством молоді та спортом України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі https://survey.stat.gov.ua створено анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів. Опитування проводиться в усіх регіонах України з 18 грудня 2023 року по 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші. Враховуючи наведене, просимо розповсюдити інформацію про проведення всеукраїнського опитування серед районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад шляхом розміщення лендінг сторінки (посилання: https://survey.sportforall.gov.ua) на офіційних сайтах, сторінках у соціальних мережах та в месенджерах, а також долучитися до опитування.

17:56 21.12.2023